Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Shiloh Industries Sp. z o.o.

Team Leader - Magazyn

  • Bielsko-Biała, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy fabryki w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowany jest zakład produkcyjny tłoczni. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu.
  • Nadzór i zarządzanie procesami: przygotowania wysyłek, wydania towaru. składowania, przyjęcia, przezbrojeń oraz obsługi produkcji.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej.
  • Obsługa systemu magazynowego IFS.
  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur magazynowych oraz proponowanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe.
  • Utrzymywanie dyscypliny oraz odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
  • Dbanie o porządek w podległym obszarze.
  • Kontrola stanu opakowań

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.

Umiejętność motywowania innych oraz pracy w zespole,

Znajomość obsługi komputera oraz systemu ERP,

Dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

Umiejętność podejmowania decyzji pod dużą presją,

Uprawnienia na wózki widłowe IIWJO

Chęć i gotowość do dalszego rozwoju,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat w systemie 3-zmianowym
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Nagrody za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Program multisport
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.