Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Monter instalacji technologicznych

  • Chorzów, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Monter rurociągów przemysłowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: p, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: mile widziane uprawnienia lutowanie/spawanie, prawo jazdy kat. B, Odpowiednie doświadczenie zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, Inne: Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność (praca w delegacji). Praca z wykorzystaniem wysokiej klasy narzędzi i sprzętu, praca przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego. Benefity: dofinansowanie szkoleń i kursów, służbowy telefon do użytku prywatnego, możliwość uzyskania uprawnień
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia, Miejsce wykonywania pracy: Chorzów. Częste podróże służbowe (praca w delegacji)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP