Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.03.2024

Kierowca międzynarodowy

  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno

Kierowca

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w transporcie rzeczy samochodami do 3,5T na terenie Polski, oraz Unii Europejskiej.

W związku z powiększającym się taborem poszukujemy kierowców kat. B

Zakres obowiązków

  • praca na terenie UE

  • transport towarów busami do 3,5T

  • zabezpieczanie oraz dbałość o ładunek

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów transportowych, w tym czasu pracy kierowcy

Wymagania

  • prawo jazdy kat.B

  • dyspozycyjność

  • punktualność

  • bezpieczne i prawidłowe prowadzenie pojazdu ciężarowego zgodnie z przepisami prawa drogowego

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • minimum roczne doświadczenie w pracy kierowcy

  • niekaralność-warunek konieczny

Oferujemy

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • nowoczesna flota własna

  • szkolenie przygotowujące do samodzielnej jazd

  • terminowe wynagrodzenie

  • dodatkowy system premiowania

  • ubezpieczenie na życie

  • Administratorem danych osobowych jest PROGRESS TRANS-MAX sp. z o.o. 43-600 Jaworzno Martyniaków 19, NIP: 6322033149. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROGRESS TRANS-MAX sp. z o.o. 43-600 Jaworzno Martyniaków 19, NIP: 6322033149 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.