Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.03.2024

Dyspozytor ds transporu

  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno
  • 4 600-8 600 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Dyspozytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • organizowanie przewozu towarów pojazdami o DMC do 3,5t.

  • udzielanie instrukcji i porad w zakresie warunków przewozu, wyboru środka transportu oraz trasy przewozu przesyłek

  • nadzorowanie procesów przewozowych, w tym informowanie zleceniodawcy o przeszkodach w jego wykonaniu

  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń

  • systematyczna weryfikacja pracy pojazdów w systemie GPS, analiza tras pojazdów

  • dbałość o dobre relacje z przewoźnikami i klientami kontrola sprawności pojazdów oraz kompletności

  • aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników

  • optymalizowanie tras przewozowych, negocjowanie stawek frachtu

  • zapewnienie taboru wystarczającego do realizacji bieżących zleceń

  • kontrola sprawności pojazdów oraz kompletności

  • koordynacja zakupów części samochodowych, wyposażenia itp.

  • dbanie o wynik dodatni na wykonywanych zleceniach, wykonanie założonego planu

  • bieżąca analiza i optymalizacja zysków wygenerowanych przez tabor firmowy

  • ścisła współpraca z innymi obszarami logistyki i pozostałymi działami firmy w tym kadrą kierowniczą

Wymagania

  • doświadczenie minimum 3 lata (warunek niezbędny)

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • wykształcenie minimum średnie związane z transportem lub logistyką

  • umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole

  • codzienna współpraca z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń

  • sumienność i wysoka motywacja

  • dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkac

  • Administratorem danych osobowych jest PROGRESS TRANS-MAX sp. z o.o. 43-600 Jaworzno Martyniaków 19, NIP: 6322033149. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROGRESS TRANS-MAX sp. z o.o. 43-600 Jaworzno Martyniaków 19, NIP: 6322033149 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.