Praca dla Inżyniera Budowy

SPEC-REM S.A.
  • Płock, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

SPEC-REM S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego.
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót;
- prowadzenie uzgodnień projektowych;
- przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom;
- przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami;
- sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
Wymagania wobec kandydatów:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek budownictwo, specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie),
- dobra znajomość MS Office;
- odpowiedzialność, dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność i zaangażowanie,
- gotowość do pracy w delegacji w całej Polsce.
- prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
- komunikatywny angielski;
Oferujemy swoim pracownikom:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,
- odzież roboczą
- niezbędne do pracy narzędzia,
- szkolenia,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
- możliwość przystąpienia do pakietu medycznego refundowanego przez Pracodawcę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, oraz premie i nagrody.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)