Specjalista ds. Sprzedaży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

Eko Polska Sun Invest
  • Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska: Firma Eko Polska, lider w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii, poszukuje doświadczonego handlowca, który dołączy do naszego zespołu w Krakowie. Poszukujemy pasjonata branży OZE, gotowego do aktywnej roli w promocji naszych innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

Obowiązki:

Aktywna sprzedaż rozwiązań z zakresu OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, systemy magazynowania energii)

Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi

Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych w dziedzinie OZE

Przeprowadzanie prezentacji technicznych i edukacyjnych dla klientów

Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych w sektorze OZE

Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz analiza wyników

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii

Silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

Znajomość branży OZE oraz aktualnych trendów rynkowych

Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Motywacja do osiągania celów sprzedażowych

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagradzania, w tym prowizje

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Elastyczne godziny pracy

Udział w szkoleniach branżowych

Przyjazną atmosferę pracy

Benefity pozapłacowe

wartościowe leedy

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)