Frezer, tokarz, wytaczarz (operator maszyn cnc), Gliwice

HR Project Sp. z o.o.
  • Gliwice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
⦁ obsługa obrabiarki zgodnie z Instrukcją obsługi maszyny,
⦁ wykonywanie detali z zachowaniem wymogów jakościowych i wymagań dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,
⦁ dbanie o sprawny i terminowy przebieg procesów obróbki,
⦁ wypełnianie dokumentacji w procesie produkcyjnym zgodnie z zaleceniami instrukcji i procedur,
⦁ dbanie o stan powierzonych narzędzi, maszyn i urządzeń,
⦁ organizowanie oraz utrzymanie w czystości stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad racjonalnej organizacji pracy,
⦁ wykonywanie operacji przygotowawczych do montażu: czyszczenie i mycie jednostek montażowych,
⦁ wykonywanie operacji pomocniczych polegających na dopasowaniu części i zespołów,
⦁ przeprowadzenie montażu poszczególnych części w zespoły oraz zespoły w gotowe wyroby i urządzenia z wykorzystaniem przyrządów i uchwytów montażowych zgodnie z dokumentacją technologiczną,
⦁ przemieszczanie, podnoszenie zespołów gotowych przy użyciu urządzeń transportu bliskiego.

Wymagania

⦁ wykształcenie min. zawodowe (obróbka skrawaniem);
⦁ doświadczenie na podobnym stanowisku;
⦁ znajomość rysunku technicznego;
⦁ umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
⦁ wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technik obróbczych skrawaniem i materiałoznawstwa;
⦁ dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu.
Mile widziane:
⦁ uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz platformowego;
⦁ uprawnienia UDT do obsługi suwnic ogólnego przeznaczenia;

Oferujemy

⦁ stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
⦁ pracę od poniedziałku do piątku;
⦁ stałe godziny pracy;
⦁ udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
⦁ adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
⦁ ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU;
⦁ pakiet prywatnej opieki medycznej;
⦁ karty Medicover Sport;
⦁ pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI;
⦁ możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
wypoczynku urlopowego;
dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
imprez kulturalno-oświatowych;
w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)