Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Pomoc kuchenna/Kucharz

Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów
  • Zabrze, śląskie

Opiekun

Umowa zlecenie

Prowadzimy rekrutację na stanowisko pomoc kuchenna/kucharz
Wymagane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczna
Praca zmianowa, wg grafiku, również w weekendy

Oferujemy

- Dobre warunki - TERMINOWE WYPŁATY!
- Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
- Wsparcie Zespołu i przełożonego
Oczekujemy:
- Ważne zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Doświadczenie w pracy w kuchni na samodzielnym stanowisku
- Znajomość tradycyjnej kuchni polskiej
Zadania:
- Praca na kuchni ciepłej i zimnej, w stołówce mieszkańców
- Przygotowanie posiłków - głównie kuchnia polska
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV @
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Podobne oferty pracy