Handlowiec

Kontakt
  • Rzeszów, podkarpackie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma DAR-POL poszukuje osoby na stanowisko "handlowca".

Zakres obowiązków:

* pozyskiwanie nowych klientów
*budowanie i utrzymanie trwałych relacji z obecnymi klientami,
*negocjowanie warunków współpracy,
*przygotowanie ofert handlowych,
* raportowanie zgodne ze standardami firmy
*monitorowanie lokalnego rynku

Wymagania

*wykształcenie min. średnie,

* umiejętność planowania

*bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

*kreatywność i samodzielność,

*znajomość środowiska MS Office,

*doświadczenie w sprzedaży (mile widziane),

*znajomość branży utrzymania czystości oraz ochrony,

* prawo jazdy kategorii B

* orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane, dodatkowe benefity).

Oferujemy

* atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę (podstawa + premia),

* niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),

* współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

* możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV przez portal bądź kontakt telefoniczny.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)