Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy Branża OZE - Wysokie Zarobki

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 5 000-30 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 3 000-15 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Słoneczny Doradca to niezależny sklep internetowy, który powstał dzięki wizji i zaangażowaniu entuzjastów OZE, zajmujący się Odnawialnymi Źródłami Grzewczymi i techniką grzewczą. Na tle innych firm wyróżnia nas profesjonalizm oraz szeroki zakres wiedzy, jaką zdobyliśmy podczas realizacji licznych szkoleń oraz projektów. Dzięki naszej pasji, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy Państwu produkty wysokiej jakości. Pomagamy w dopracowaniu pomysłu na inwestycję, bezpłatne doradztwo przy prawidłowym doborze systemu grzewczego dla klienta oraz opiekę i pomoc w pozyskaniu dofinansowania z funduszy unijnych. Jako jedna z nielicznych firm rozumiemy ekonomiczne podejście klienta do ekologicznej polityki.

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży fotowoltaiki, źródeł ciepła i termoizolacji. Stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Oddział woj. podkarpackie

Mobilny Punkt/Biuro przy Auchan Krasne 20b

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • spotkania indywidualne z klientami i doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii - instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, dofinansowań itp.

  • dopasowywanie ofert do potrzeb i możliwości klientów

  • przygotowywanie wyceny

Wymagania

Oczekujemy:

  • komunikatywności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i prawo jazdy Kat.B

Oferujemy

Gwarantujemy także:

  • szkolenie wdrożeniowe składające się z części merytorycznej i praktycznej - kompleksowo przygotujemy Cię do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wysokie premie - uzależnione od Twojego zaangażowania (realnie ok.4-9 tys.)

  • wsparcie back office

  • pracę W zgranym zespole, z którym na pewno nie będzie nudno

  • Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)