Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy / Specjalista ds. Sprzedaży / Doradca Klienta

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 5 000-50 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 3 000-15 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa agencyjna

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Słoneczny Doradca to niezależny sklep internetowy, który powstał dzięki wizji i zaangażowaniu entuzjastów OZE, zajmujący się Odnawialnymi Źródłami Grzewczymi i techniką grzewczą. Na tle innych firm wyróżnia nas profesjonalizm oraz szeroki zakres wiedzy, jaką zdobyliśmy podczas realizacji licznych szkoleń oraz projektów. Dzięki naszej pasji, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy Państwu produkty wysokiej jakości. Pomagamy w dopracowaniu pomysłu na inwestycję, bezpłatne doradztwo przy prawidłowym doborze systemu grzewczego dla klienta oraz opiekę i pomoc w pozyskaniu dofinansowania z funduszy unijnych. Jako jedna z nielicznych firm rozumiemy ekonomiczne podejście klienta do ekologicznej polityki.

OPIS

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem szukamy osób do nawiązania długoterminowej współpracy w Branży OZE (Odnawialne Źródła Energii). W ofercie posiadamy: pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, piece na paliwa stałe, klimatyzacje, solary do cwu, oraz pozostałą termomodernizację budynku. Dla naszych klientów robimy także wnioski o dofinansowanie/prefinansowanie z programu czyste powietrze i inne

Nasze biuro mieści się w KRASNE (obok Auchan/Leroy) - ale nie ograniczamy się i działamy na terenie całego woj. podkarpackiego. Mamy oddziały w całej Polsce więc klienta możemy pozyskać na terenie całego kraju w dowolny sposób :)

Praca może być dodatkiem do etatu, studiów czy dalszej nauki w szkole, jednak jeśli poświęcisz na nią więcej czasu, można ją potraktować jako JEDYNE i STAŁE źródło dochodu lub dodatkowe. Wszechobecna drożyzna czy inflacja nie jest przez nas odczuwalna!

UWAGA!

Nie będziemy mydlić oczu, że na start zarobisz miliony i będziesz spał na pieniądzach! Widełki zarobkowe, które zamieściłam w ogłoszeniu są orientacyjne, jednak jak najbardziej możliwe, choć są to niskie kwoty w porównaniu z zarobkami niektórych z nas. Wszystko zależy od indywidualnego zaangażowania!

Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLM

Zakres obowiązków

KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA?

· Twoim głównym zadaniem będą spotkania i podpisywanie umów z klientami

· Obsługa klienta i praca w terenie,

· Udział w targach i wydarzeniach plenerowych

· Pozyskiwanie nowych klientów

· Doradztwo w zakresie oferowanych usług

· Praca biurowa i terenowa

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

· Pełnoletniości

· Obsługa smartfonu i komputera

· Zaangażowanie i chęci do pracy

· Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

· Otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji

· Nie wymagamy doświadczenia

· Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

· Elastyczny czas pracy

· Podstawa + prowizja

· Szkolenia i wyjazdy integracyjne

· Premie i bonusy za realizację planu sprzedażowego

· Wsparcie zespołu i techniczne

· Przejrzysta ścieżka kariery

· Niezbędne narzędzia do pracy typu laptop, karta sim, crm itp.

· Wysokie zarobki adekwatne do osiąganego wyniku + samochód

  • Administratorem danych osobowych jest Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. NIP: 608 011 84 96. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)