PRACA BUDOWA DOMÓW STANY SUROWE

Nano House Budownictwo
  • Łącko, małopolskie pow. nowosądecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Miejsce Pracy: Nowy Sącz, Kraków, Limanowa

Opis stanowiska:
-Budowa domów jednorodzinnych Stany surowe tj. prace ziemne, murarskie, szalowanie, zbrojenie, betonowanie

Oczekujemy:
- Doświadczenia przy budowie domów szczególnie:
*murowanie
*szalowanie
*zbrojenie
- obsługi narzędzi budowlanych
- Prawa jazdy kat. B
- Samodzielności
- Uczciwości

Oferujemy

-Umowa o prace bądź umowa o współprace (działalność)
-Wyposażenie w wszystkie narzędzia pracy
-Wysokie wynagrodzenie, zależne od spełnienia w/w oczekiwań
-Prace również w miesiącach zimowych ( prace wewnątrz budynku)
-Prace od poniedziałku do piątku
-Dojazd do pracy firmowymi samochodami
-Prace w doświadczonym i zgranym zespole w dobrej atmosferze.

Prosimy o kontakt osoby poważne, zdecydowane, spełniające powyższe oczekiwania.

tel:
mail: @
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)