Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Junior Project Manager

Synerte Sp.z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z rozwojem Synerte Sp. z o.o. zatrudni:

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN oraz wiele innych.

Obowiązki:
• Udział w opracowywaniu harmonogramu projektu wraz z przygotowaniem budżetu,
• Monitorowanie i nadzór nad realizacją zadań projektowych,
• Prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac,
• Dbanie o kwestie formalne, dokumentacje - powiązaną z projektem,
• Dotrzymywanie terminowości realizowanych prac,
• Sporządzanie raportów z postępów w realizacji Projektu.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe: magister inżynier; inżynier; preferowane kierunki: Mechanika i Budowa maszyn; Mechatronika; Automatyka i robotyka (bądź pokrewne),
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Odpowiedzialność za realizację zadań wynikających z powierzonego do realizacji projektu,
• Znajomość MS Office (Word, Excel),
• Prawo jazdy kat. B; gotowość do sporadycznych podróży służbowych,
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

• Stabilność: jeśli szukasz długofalowej współpracy i pewności zatrudnienia – oferujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie: doceniamy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz Twój wkład włożony w pracę – indywidualnie ustalamy wysokość pensji,
• Rozwój: chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę oraz potencjał – z nami masz taką możliwość – stawiamy na rozwój naszych pracowników;
• Przyjazne środowisko: wiemy, że praca jest ważnym elementem w życiu każdego człowieka, przebywamy w niej większą część dnia. Pracując u nas spędzisz ją w atmosferze wzajemnej współpracy, pomocy i szacunku.
• Dogodna lokalizacja: chcesz sprawnie docierać do pracy – nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa,
• Stałe godziny pracy: zależy Ci na pracy w systemie jednozmianowym – oferujemy pracę od pon. do pt. od 08:00 – 16:00,
• Niezliczoną ilość pysznej kawy.

Jeśli powyżej wymienione umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje CV na adres e-mail: @ – a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.