Partner/Doradca Biznesowy PLAY

Play Dreams
  • Kraków, małopolskie

Informatyk

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu Play Dreams.

Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej zbieramy od 2008 roku, poprzez prace dla różnych podmiotów zajmujących się sprzedażą usług i rozwiązań dla Biznesu.

Rozwijamy specjalistów w obszarze profesjonalnego doradztwa w zakresie usług telekomunikacyjnych.

W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami i wysoką etyką zawodową naszych pracowników i partnerów.

W związku z dynamicznym rozwojem podjęliśmy decyzję o powiększeniu obecnie działającej sieci sprzedaży B2B.

Zakres obowiązków:

· Aktywna sprzedaż produktów i usług sieci Play

· Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów biznesowych

· Negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów

· Doradztwo w zakresie wyboru usług

Wymagania

· Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

· Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem

· Motywacja i zaangażowanie do pracy

· Bardzo dobra organizacja czasu pracy

· Wykształcenie co najmniej średnie

· Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

· Gotowość do pracy w terenie

· Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

· doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku

· umiejętność zarządzania portfelem Klientów i budowania własnej bazy Klientów

· znajomość lokalnego rynku biznesowego

· znajomość specyfiki pracy z Klientem biznesowym

Oferujemy

· Finansowe wsparcie w pierwszych miesiącach współpracy!

· Atrakcyjny system wynagrodzenia – wysokie prowizje i premie

· Brak górnej granicy zarobków

· Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

· Szkolenia z zakresu produktów, usług oraz technik sprzedażowych

· Konkursy sprzedażowe

· Leady sprzedażowe, Baza klientów

· Elastyczny czas pracy

· Opieka Działu Wsparcia Sprzedaży

· Know-how PlayDreams gwarantujące osiągnięcie sukcesu!

· Rozpoznawalna marka lidera na rynku usług telekomunikacyjnych

Zapraszamy do Współpracy!

Na CV prosimy umieścić dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (przez okres 6 miesięcy), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)