Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Specjalista ds. administracyjnych z j. angielskim

Unilin Flooring Polska
  • Lubliniec, śląskie pow. lubliniecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Unilin Flooring Polska to znany w Polsce producent wykładzin podłogowych PVC. Należy do Grupy Unilin będącej światowym liderem w dziedzinie projektowania wnętrz i budownictwa. W ramach grupy zajmujemy się m.in. projektowaniem, produkcją i sprzedażą podłóg laminowanych, płytek i paneli winylowych, płytek dywanowych, paneli dekoracyjnych, systemów ściennych i dachowych oraz płyt izolacyjnych. Zatrudniamy 8100 osób w 105 lokalizacjach na całym świecie.

To dla nas naturalne, że inwestujemy w naszych pracowników oraz w innowacyjne marki i zrównoważoną technologię.

Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów z j. angielskim

Miejsce pracy: Lubliniec

Zakres obowiązków:
- Dokonywanie zakupów surowców oraz artykułów okołoprodukcyjnych
- Przygotowywanie zapytań ofertowych
- Analiza cen i przeprowadzanie negocjacji warunków handlowych
- Optymalizacja kosztów zakupów
- Poszukiwanie nowych oraz doskonalenie relacji z aktualnymi dostawcami
- Organizacja oraz kontrola nad przestrzeganiem terminowości dostaw

Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zakupów, logistyki, ekonomii, finansów
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość j. angielskiego umożliwiająca płynną komunikację – warunek konieczny
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętności analityczne, negocjacyjne, przedsiębiorczość, komunikatywność
- Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane: znajomość programu SAP

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym zespole, w którym nadrzędnymi wartościami są szacunek, pasja, przedsiębiorczość i dążenie do doskonałości
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- Rynkowy poziom wynagrodzenia
- Elastyczny system czasu pracy
- Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia
- Prywatną opiekę medyczną
- Grupowe ubezpieczenie na życie
- Lekcje j. angielskiego
- Szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
- Świadczenia z ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne itp.)
- Pożyczki pracownicze
- Program Pracowniczych Planów Kapitałowych
- Nagrody za polecenie pracowników