Inżynier budowy/pracownik biurowy

SALTOR
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma Saltor s.c. realizująca projekty drogowo-mostowe ogłasza nabór na stanowisko: inżynier budowy.

Zakres obowiązków:
- analiza dokumentacji przetargowej,
- przygotowywanie dokumentów przetargowych,
- przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych, sporządzanie zestawień ofert,
- prowadzenie negocjacji z dostawcami i podwykonawcami,
- przygotowywanie zamówień,
- współpraca z Kierownikami Budów w zakresie realizacji budowy.
Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe – budowlane, min. inżynier / również osoby w trakcie studiów,
- zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność,
- ogólna wiedza techniczna i chęć do jej ciągłego pogłębiania i rozwoju,
- umiejętność pracy w zespole,
- praktyczna umiejętność obsługi programów: MS OFFICE,
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
To oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy: komputer , telefon,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- miłą atmosferę,
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)