Producent reklam - pracownik do Działu Grafiki i Marketingu

PrintSystem
  • Rybnik, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku () zajmująca się głównie produkcją i sprzedażą reklam świetlnych na obszarze całej UE poszukuje pracownika do Działu Grafiki i Marketingu.

Miejsce pracy: Rybnik, ul. Żorska 283

Zadania:

- Projektowanie graficzne reklam.
- Obsługa serwisów aukcyjnych i platform sprzedażowych.
- Obsługa \"Social Media\".
- Aktywne monitorowanie rynku i konkurencji.
- Bieżąca współpraca z klientem (bezpośrednia, telefoniczna, elektroniczna)
- Wprowadzanie danych do systemu zarządzającego produkcją.
- Bieżące prace biurowe.

Wymagania

- Znajomość programu graficznego Corel Draw.
- Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dokładność, rzetelność, punktualność.
- Wysoka kultura osobista.
- Dbanie o wizerunek firmy.
- Doświadczenie w branży reklamowej mile widziane.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w ciekawej branży.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Wysoki standard warunków pracy.
- Pracę w miłej atmosferze.
- Współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem.
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania innowacji oraz innych rozwiązań usprawniających.
- Miejsce parkingowe bezpośrednio w miejscu pracy :)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @ lub osobiście w siedzibie firmy: Rybnik, ul. Żorska 283, tel. 32 441 86 66, ,, pn-pt: 8:00-16:00.

Prosimy o dołączenie klauzuli : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz.926 z póź.zm.)

Informujemy, że Administratorem danych jest PPHU PrintSystem z siedzibą w Rybniku przy ul. Żorska 283. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)