Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniami na broń

impel
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa o pracę

HR for Business Sp. z. o.o., poszukuje dla swojego klienta Kandydata na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z BRONIĄ

Miejsce pracy: Warszawa Białołęka

To oferujemy:

*Stabilną pracę w jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce,

* Gwarantowane i terminowe rozliczenie wynagrodzenia zgodnie z harmonogramem,

* Wynagrodzenie od 22 zł netto / h

* Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

* Możliwość przystąpienia do programu Multisport,

* Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach wynegocjowanych tylko dla pracowników Grupy Impel,

* Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach wynegocjowanych tylko dla pracowników Grupy Impel,

* Możliwość dofinansowania do okularów korekcyjnych,

* Udział w bezpłatnych szkoleniach i kursach poszerzających i wzmacniających indywidualne, pracownicze kompetencje.

Twoje zadania:

* Ochrona miejsc , pomieszczeń, obiektów, rejonów (terenów) zgodnie z obowiązującymi planami ochrony,

* Kontrola ruchu osobowego i samochodowego oraz(wydawanie przepustek, kontrola przepustek stałych”kart magnetycznych”),

Nasze oczekiwania:

* Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – warunek konieczny,

* Pozwolenie na broń – warunek konieczny,

* Doświadczenie w ochronie - mile widziane,

* Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole.

Nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń; lub aplikuj za pośrednictwem portalu.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)