Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Mechanik / Elektromechanik Adampol S.A.

Adampol S.A.
  • Tychy, śląskie

Inny

Umowa o pracę

W związku z rozwojem firmy i rozbudową warsztatu w Tychach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik/elektromechanik samochodów ciężarowych, naczep i przyczep do przewożenia samochodów (poszukujemy wielu kandydatów)

Obowiązki:

Naprawa oraz bieżąca obsługa pojazdów,
Diagnostyka usterek mechanicznych oraz elektrycznych
Diagnostyka i naprawa układów pneumatycznych i hydraulicznych,
Przestrzeganie prawidłowej technologii napraw
Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

Chęć rozwoju zawodowego
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność pracy w zespole
Wykształcenie kierunkowe (mechanik, technik mechanik)

Oferujemy

Dobrej jakości narzędzia pracy
Bardzo dobre warunki pracy
Stałe miesięczne wynagrodzenie
Bonusy finansowe
Stabilne wieloletnie zatrudnienie,
Karta podarunkowa na święta,
Paczki świąteczne dla dzieci,
Codziennie obiad
Ubezpieczenie grupowe
Prywatna opieka zdrowotna Luxmed

Nr telefonu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”