Magazynier

Forest Style Industry Bolesławiec
  • Gromadka, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Magazynier

Umowa o pracę

Aktualnie do naszego zespołu Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. z lokalizacją Różyniec 84, w Gromadce poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Różyniec 84, 59-706 Gromadka
Zakres obowiązków:
Obsługa magazynu logistycznego
Sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie
z wymaganiami kontraktowymi klientów
Udział w inwentaryzacjach
Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność kierowania wózkiem jezdniowym (będzie dodatkowym atutem)
Sumienność, dokładność, systematyczność

Oferta:
Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko operatora wózka jezdniowego, zdobycia uprawnień UDT
Praca w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku
Bonus za obecność w pracy
Dodatek za dojazd (odległość min. 20 km)
Wolne weekendy
Opieka medyczna MEDICOVER i dodatkowe ubezpieczenie pracownicze AVIVA
Atrakcyjny bonus w systemie poleceń kandydatów do pracy

„Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres podany wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnej rekrutacji, prowadzonej poprzez firmę FOREST STYLE POLSKA Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Pamiętaj, że oprócz praw wyżej wskazanych możesz złożyć do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych skargę na sprzeczne z prawem przetwarzanie danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)