Specjalista w dziale zamówień publicznych

Szpital w Knurowie Sp. z o.o.
  • Knurów, śląskie pow. gliwicki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy specjalistę w dziale zamówień publicznych Szpitala w Knurowie.
Główne obowiązki:
1. kompleksowa obsługa postępowań przetargowych w trybie zamówień publicznych,
2. weryfikacja dokumentów takich jak wzory umów, opis przedmiotu zamówienia oraz inne załączniki do SWZ,
3. współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w ramach przygotowywanych procedur,
4. realizacja postępowań współfinansowanych ze środków UE,
5. udział w pracach komisji przetargowej,
6. archiwizacja dokumentacji z postępowań o UZP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Nasze wymagania
1. wykształcenie wyższe,
2. doświadczenie zawodowe w pracy w dziale zamówień publicznych,
3. bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
4. umiejętność sporządzania i redagowania pism.
Wymagania dodatkowe:
1. ukończone studia lub kursy z zakresu zamówień publicznych,
2. umiejętność sporządzania i redagowania dokumentacji przetargowej,
3. praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.
Mile widziane:
• doświadczenie w przygotowywaniu przetargów dla szpitali
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)