Instalator rekuperacji, klimatyzacji, pomp ciepła, fotowolta

ECOFAN
  • Częstochowa, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

ECOFAN Instal w związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko:

Instalator - Monter instalacji w domach jednorodzinnych

Opis stanowiska:

wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, hydraulicznych w tym wod-kan, elektrycznych, fotowoltaicznych dla budownictwa jednorodzinnego

praca lokalnie lub w delegacji od poniedziałku do piątku (wyjazdy 2-3,5 dniowe)

system pracy od poniedziałku do piątku jednozmianowy

Wymagania

mile widziane doświadczenie w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, hydraulicznych, elektrycznych, fotowoltaicznych, klimatyzacyjnych

prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie prowadzenia samochód dostawczych,

umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

sumienność, dokładność, samodzielność.

Oferujemy

umowę o pracę lub B2B

pensja stała + prowizja od instalacji,

stabilne zatrudnienie

karta Multisport

prywatna opieka zdrowotna

szkolenia
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)