Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Graphic Designer/ Ilustrator

Dawid Rza
  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Kim jesteśmy?
Jesteśmy Dawid Rza - tworzymy w świecie e-commerce, budując nowoczesne rozwiązania biznesowe. Szukamy młodych, kreatywnych umysłów, które dołączą do naszej rewolucji!

Lokalizacja: Gdynia Śródmieście

Twoje przyszłe obowiązki:
• Kreowanie olśniewających ilustracji
• Magia w przygotowywaniu materiałów kampanijnych
• Dodawanie sztuki do naszych projektów graficznych
• Strzeżenie wizerunku marki jak prawdziwy rycerz
• Opanowywanie i rozwijanie naszego CI/Branding

Szukamy kogoś kto...
• Ma serce pełne kreatywności i oczy skierowane na detale
• Z łatwością żongluje kilkoma projektami
• Mistrzowsko włada narzędziami typu Adobe, Corel (a jeśli 3D, to już w ogóle mamy gwiazdki w oczach)
• Może pochwalić się doświadczeniem oraz portfolio, które zapiera dech w piersiach!

Dlaczego warto z nami współpracować?
• Twój rozwój to nasz priorytet
• Elastyczność? Dla nas to nie tylko słowo, to codzienność
• Zespół? Nie pracownicy - rodzina pełna inspiracji i wsparcia

Jakie warunki?
Chcesz umowę o pracę? A może B2B? Zlecenie? Nie ma problemu, dostosujemy się.

Dołącz do naszej rewolucji w e-commerce!
Prześlij swoje CV oraz portfolio na: @ i zacznij kreować przyszłość zakupów online z nami!