Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Elektryk/ pomocnik elektryka - Stary Sącz

Healthier Air sp. z o.o.
  • Stary Sącz, małopolskie pow. nowosądecki

Inny

Umowa o pracę

Healthier Air Sp. z o.o. to firma działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów grzewczych opartych o pompy ciepła oraz klimatyzację. Działalność prowadzimy na terenie całego kraju.

Jako, że coraz bardziej poszerzamy zasięg naszych działań i realizacji to do naszego zespołu poszukujemy
ELEKTRYKÓW – monterów/serwisantów instalacji fotowoltaicznych oraz ich POMOCNIKÓW, którzy razem pomogą nam stworzyć zgraną i efektywną ekipę.

Wymagania

• Wiedza i doświadczenie w zawodzie elektryka
• Umiejętnośc wykonywania instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami
• Posiadanie uprawnień SEP do 1 kw (możemy je również zrobić w trakcie zatrudnienia)
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Zdolność analitycznego myślenia
• Gotowość do częstych wyjazdów (praca w rozkładzie 5/2, 10/4, 11/3 )
• Posiadania prawa jazdy kat B

Osobom bez lub z małym doświadczeniem oferujemy stanowisko pomocnika.

Zakres obowiązków :
• Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachu, gruncie oraz magazynów energii
• Wykonywanie instalacji elektrycznych
• Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych
• Przeprowadzanie pomiarów elektrycznych

Naszym celem jest stworzenie zespołu, w którym każdy pracownik czuje się częścią firmy. Robimy wszystko, aby nasi pracownicy mieli
stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do obowiązków , wykonywanej pracy i posiadanego doświadczenia,komfortowe warunki w delegacji, atrakcyjny i przejrzysty system premiowy.

Zainteresowała cię nasza oferta?
Zadzwoń ,
CV wyślij na adres @
Pamiętaj o dopisku
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Healthier Air sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowis