Specjalista ds. HR

POLAQUA Sp. z o.o.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

POLAQUA SP. Z O.O.
Do centrali firmy Polaqua poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HR
Miejsce pracy: woj. Wólka Kozodawska k/Piaseczna

ZADANIA:
• Realizacja rocznego planu szkoleniowego;
• Kompleksowa organizacja szkoleń dla całej kadry firmy;
• Bieżąca analiza oraz wybór dostawców szkoleń;
• Obsługa administracyjna pracowników narodowości hiszpańskiej;
• Wsparcie ekspatów w zakresie przeprowadzki oraz pobytu w Polsce;
• Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
• Uczestnictwo w realizacji inicjatyw z obszaru ZZL;
• Bieżąca współpraca z kadrą managerską w aspekcie potrzeb z obszaru HR;
• Zarządzanie obiegiem dokumentów;
• Przygotowywanie zestawień i raportów.

WYMAGANIA:
• Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze HR;
• Wykształcenie wyższe mile widziane w obszarze HR;
• Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Wysoka odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
• Duża samodzielność w działaniu;
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, kurs języka angielskiego;
• Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• Możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)