Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - umowa o pracę

Brak firmy
  • Wyry, śląskie pow. mikołowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

W związku z rozbudową Prywatnego Przedszkola Oxfordzik poszukujemy osoby na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę na czas nieokreślony.

Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę.

Wymagania

- wykształcenie wyższe pedagogiczne (edukacja przedszkolna) - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy z dziećmi - zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi
- dobra organizacja pracy
- troskliwość
- cierpliwość
- zaangażowania w pracę
- odpowiedzialności

Obowiązki:
- prowadzenie zajęć edukacyjno - wychowawczych
- codzienna opieka nad dziećmi
- współpraca z Rodzicami
- prowadzenie dokumentacji nauczyciela

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.

W temacie koniecznie proszę wpisać: Nauczyciel Wychowawca
Miejsce Pracy: Prywatne Przedszkole Językowe Oxfordzik, ul. W. Drzymały 8E 43-176 Gostyń
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)