Technolog ds. wody i ścieków

CT Chemie Technik Polska
  • Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Inżynier

Umowa o pracę

CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza
Zbigniew Gruca

to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w oferowaniu wysokiej jakości produktów chemicznych oraz urządzeń dla przemysłu. Produkujemy oraz dystrybuujemy środki chemiczne i urządzenia wspierające działania przemysłu zarówno małych firm rzemieślniczych jak również dużych przedsiębiorstw tj. huty, stocznie, elektrownie, kopalnie czy znane koncerny produkcyjne.

Zatrudnimy : Technologa ds. Uzdatniania Wody i Ścieków

Twój zakres obowiązków:
Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych
Doradztwo techniczne dotyczące systemów przemysłowego uzdatniania wody
Sporządzanie dokumentacji technicznej
Nadzorowanie nad rozruchem systemów oraz uczestnictwo w realizacji projektów, wsparcie techniczne dla Użytkowników Systemów
Nasze wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, wymagane: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, specjalność technologia wody i ścieków lub pokrewne)
Wiedza teoretyczna i praktyczna dot. technologii uzdatniania wody w przemyśle
Prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy
Narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: @ wraz klauzulą RODO.
Pracodawca zastrzega sobie kontakt z wybranymi Kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)