Księgowa/księgowy

Torite Sp. z o.o.
  • Katowice, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma Torite Sp. z o.o. z Katowic zatrudni osobę na stanowisko księgowej/księgowego.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- dodatkowe czynności w zależności od specyfiki działalności klientów

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne
- min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
- dobra znajomość programu Comarch Optima
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- chęć rozwoju w branży księgowej
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę, zlecenie, B2B)
- stabilną pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku
- ZFŚS i opiekę medyczną
- szerokie perspektywy rozwoju poprzez szkolenia
- przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych pracowników
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu wykonywanej pracy
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)