Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.03.2024

Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE

Intelus Energy
  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
- doradztwo w zakresie doboru instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla klientów segmentu B2C i B2B,
- aktywne pozyskiwanie Klientów i przygotowywanie ofert
- planowanie działań sprzedażowych i realizacja założonych celów,
- współpraca z biurem oraz oddziałami terenowymi firmy,
- dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy.
- budowanie zespołu sprzedażowego lub sprzedaż własna

Nasze wymagania
- doświadczenie w branży OZE
- orientacja na długofalową współpracę
- czerpanie przyjemności ze współpracy z innymi,
- pomysłowość i orientacja na wynik,
- umiejętności negocjacyjne
- determinacja i zaangażowanie w osiąganiu celów,
- wysokie zdolności interpersonalne,
- samodzielna mobilność w pierwszych miesiącach współpracy

To oferujemy
- jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju
- łatwe do osiągnięcia perspektywy zarobkowe
- możliwość stworzenia własnego zespołu sprzedażowego i awansu w strukturach firmy - inwestujemy w Naszych Partnerów!
- wsparcie pracowników biura na każdym etapie współpracy
- opieka koordynatora sprzedaży i Dyrektora Handlowego
- pozytywną atmosferę opartą na partnerskich relacjach i elastycznym podejściu do każdej sytuacji,
- wprowadzenie we wszystkie zagadnienia pracy w naszym teamie zarówno w praktyce jak i w teorii,
- cykliczne szkolenia z nowych produktów, technologii oraz technik sprzedażowych
- szkolenia indywidualne dla danej struktury handlowej, dostosowane do poziomu uczestników (pomagamy wdrożyć także osoby spoza branży)
- niskie ceny bazowe i szybkie montaże - indywidualnie podchodzimy od każdej instalacji, dlatego dużo spraw można uzgodnić z Nami elastycznie na potrzeby danej sytuacji
- narzędzia niezbędne do efektywnej pracy
- wsparcie działu marketingowego w promowaniu produktu,
- możliwość rozszerzenia współpracy na skale europejską
- jasna i przejrzysta umowa współpracy

Benefity
- premia za wyniki
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- spotkania integracyjne
- służbowy telefon do użytku prywatnego
- służbowy samochód do użytku prywatnego
- brak dress code’u
- kawa / herbata
- paczki świąteczne
*niektóre z benefitów przydzielane są w oparciu o zrealizowane cele sprzedażowe