Zastępca Dyrektora ds. sprzedaży detalicznej – Apteki, Śląsk

HR Project sp. z o.o.
  • Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Zastępcy dyrektora ds. sprzedaży detalicznej- Apteki na Śląsku lub w Warszawie.

Kluczowe zadania:

Nadzór i odpowiedzialność za realizację celów w zakresie sprzedaży,
masy marży, kosztów w tym kosztów personalnych, zysku (wyniku)
w podległych aptekach. ;
Realizacja przyjętych planów sprzedaży;
Odpowiedzialność za funkcjonowanie podległych aptek zgodnie z
obowiązującymi przepisami prawa Farmaceutycznego i innymi regulacjami prawnymi;
Nadzór nad jakością oraz właściwym poziomem magazynu aptecznego
w podległych jednostkach oraz Współpraca z Działem Inwentaryzacji w
przygotowaniu i przeprowadzaniu inwentaryzacji;
Współudział w tworzeniu akcji promocyjno–marketingowych w oparciu
o analizę działań konkurencji, przy uwzględnieniu najbardziej
efektywnego wykorzystania budżetu Spółki;
Zarządzanie i nadzór nad działalnością i zespołem, budowanie strategii
sprzedaży, planów i ich realizacja;

Wymagania

Minimum 2-3 lata doświadczenia na takim samym lub zbliżonym
stanowisku – warunek konieczny ;
Preferowane wyższe wykształcenie;
Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny;
Pakiet MS Office na poziomie minimum średniozaawansowanym;
Znajomość narzędzi do monitorowania, analizowania;
Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą;
Umiejętność motywowania i zarządzania zespołem;
Proaktywna postawa, radzenie sobie z wyzwaniami;
Umiejętność monitorowania działań konkurencji;

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B;
Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, Medicover
zdrowotny/sportowy;
Telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy do dyspozycji w
ramach wykonywanych obowiązków;
Możliwość rozwoju w strukturach firmy i podnoszenia kwalifikacji
poprzez szkolenia i kursy
Prace w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)