Ślusarz -Spawacz - PPUH EKO-ENERGIA Sp. z o.o.

PPUH EKO-ENERGIA Sp. z o.o.
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

W związku z rozwojem oddziału oraz realizacją nowych projektów firma PPUH Eko-Energia poszukuje pracowników na stanowisko Ślusarz – Spawacz.

Obowiązki pracownika:
Wykonywanie prac ślusarskich (szlifowanie, cięcie, wiercenie otworów)
Przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem
Przygotowanie elementów konstrukcyjnych, rurociągów do spawania
Wykonywanie prac spawalniczych konstrukcji i rurociągów
Kontrola jakości wykonywanej pracy/wyrobu
Dbanie o powierzone narzędzia

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
Doświadczenie w wykonywaniu prac spawalniczych
Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia energetyczne grupy 2 i grupy 3
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Samodzielność oraz precyzja w działaniu
Dobra organizacja pracy
Odpowiedzialność
Mile widziane uprawnienia spawalnicze (elektroda, MIG/MAG, TIG), uprawnienia na ładowarkę teleskopową

Oferujemy

Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji
Uczestnictwo w ciekawych projektach inwestycyjnych
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
Przyjazną atmosferę pracy
Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, możliwość korzystania z obiektów sportowych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

lub wysłanie CV na adres:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)