Monter sieci wod-kan; co-gaz

PRI Technik
  • Marklowice, śląskie pow. wodzisławski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Przyjmiemy do pracy monterów sieci wod-kan ; co-gaz wyłącznie z doświadczeniem.

Zakres obowiązków montera

-wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci i instalacji gazowych

-wykonywanie prac związanych z budową i przebudową sieci gazowych

-prace przy budowie kanalizacji lub wodociągów

-obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania prac

Wymagania

-doświadczenie

-wykształcenie zawodowe lub techniczne

-prawo jazdy kat B oraz B+E

-zaangażowanie oraz samodzielność w powierzonych zadaniach

-współpraca z zespołem oraz kierownikiem budowy

Mile widziane:

-uprawnienia zgrzewacza doczołowe oraz elektrooporowe

-uprawnienia energetyczne eksploatacyjne grupa 3

-umiejętność wykonywania prac na instalacjach gazowych i sieciach

CV można składać w Oddziale Firmy osobiście - Marklowice ul. Wyzwolenia 64, lub mailowo. Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)