PRACA DLA LEKARZA W HOSPICJUM DOMOWYM ZAWIERCIE

NZOZ Centrum Medyczne
  • Zawiercie, śląskie pow. zawierciański

Inny

Umowa o pracę

NZOZ Centrum Medyczne zatrudni lekarza do pracy w hospicjum domowym.

Realizujemy świadczenia zdrowotne w ramach opieki paliatywnej i hospicyjnej w jednym z największych w Zawierciu hospicjum domowym. Ponadto realizujemy świadczenie w poradni medycyny paliatywnej. Jesteśmy placówką o utrwalonej renomie w zakresie opieki paliatywno-hospicyjnej, która buduje swą strategię w oparciu o wysoko kwalifikowany i doświadczony personel medyczny.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie znajdziesz możliwość spełnienia zawodowego; w naszym zespole będziesz otoczony gronem kompetentnych, profesjonalnych i życzliwych koleżanki i kolegów lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów i psychologów.

Wymagania formalne:
ukończony i udokumentowany kurs zgodny z programem specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej, dotyczącego problematyki bólu, objawów somatycznych i psychicznych

Zadania:
opieka lekarska nad chorymi paliatywnymi w domu pacjenta
udzielanie porad lekarskich, ordynowanie terapii, zleceń na diagnostykę laboratoryjną, leków i wyrobów medycznych
ordynowanie zleceń dla pielęgniarek, fizjoterapeutów i psychologów
prowadzenie dokumentacji medycznej
edukacja pacjentów i promocja zdrowia

Oferujemy

pracę w zgranym, doświadczonym i profesjonalnym zespole medycznym
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
elastyczne godziny pracy
samochód służbowy na dojazd na wizytę domową

Zapraszamy do przesłania CV na adres: @ lub kontaktu telefonicznego:+
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)