Handlowiec - Sprzedawca

Stal serwis
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA

- Obsługa klientów detalicznych, Hurtowych
- Prowadzenie negocjacji, tworzenie ofert handlowych.
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Aktywny rozwój sieci sprzedaży
- Utrzymywanie relacji z klientami
- Podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy
- Praca stacjonarnie w biurze i w terenie.
- Bieżąca obsługa sprzedaży internetowej.

WYMAGANIA JAKIE STAWIAMY KANDYDATOM TO:
- Nastawienia na realizację celów sprzedażowych
- Znajomość asortymentu wyrobów stalowych.
- Preferowane wykształcenie wyższe.
- Prowadzenie i uzupełnianie bazy klientów w systemie Wf Mag, Excel.
- Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, One Drive).
- Umiejętność tworzenia dokumentacji handlowej
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
- Samodzielność w działaniu.
- Wysoka motywacja.
- Praca w środowisku programu WF-MAG.
- Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY
• Stała podstawa wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą.
• System wynagrodzenia prowizyjnego.
• Do dyspozycji samochód służbowy i niezbędne narzędzia do pracy.

Stabilną ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży stalowej, w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej.

UWAGA! Prosimy o przesyłanie ofert osób, które spełniają wskazane przez nas wymagania.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)