Sprzedawca lodów pomoc kuchenna praca sezonowa nad morzem

Eurotrader321
  • Rewal, zachodniopomorskie pow. gryficki

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Interesuje Cię sezonowa praca Szukasz fajnej wakacyjnej pracy nad morzem?, - poszukuje energicznych i uśmiechniętych osób do pracy przy obsłudze klienta gastronomii! hotelu lub bezpośrednia sprzedaż artykułów na plaży Praca w okresie od maja do października - możliwość dostosowania grafiku!

Od Kandydatów oczekujemy:

- chęci do pracy i zaangażowania

- Umiejętności pracy w zespole

- Pozytywnej energii i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości jej wyrobienia

Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii. lub hotelach

Twoje zadania m.in:
roznoszenie lodów po plaży bardzo wysokie zarobki
- przyjmowanie zamówień zgodnie ze standardami

- roznoszenie/ wydawanie zamówień

-przygotowywanie lodów, gofrów deserów

-przygotowywanie podstawowych napojów

- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

- współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów lodziarni

W zamian oferujemy:

- bezpłatne profesjonalne szkolenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 zł do 10000 zł

- dzień wolny i system zmianowy który pozwoli Ci się poopalać

- możliwość awansu i długoletniej współpracy

- wakacyjną, pozytywną atmosferę pracy w wesołym zespole

zapewniamy zakwaterowania.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)