Specjalista do spraw kadr i płac

EMPRISE sp. z o.o. sp.k.
  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Firma świadcząca usługi outsourcingu księgowego i kadrowo - płacowego poszukuje:

Specjsalista w dziale kadr i płac

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie teczek osobowych pracowników
• Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy, nieobecności i urlopów i aktualizacji tych danych w module kadrowy- płacowym
• Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
• Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, US
• Przygotowywanie sprawozdań do GUS
• Rozliczanie czasu pracy, naliczanie zasiłków, dokonywanie potrąceń
• Praca w programie Płatnik
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, PFRON, PIP, komornik i inne)
• Przygotowywanie raportów i zestawień w zakresie wynagrodzeń

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość przepisów prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego w zakresie podatku od osób fizycznych
• Znajomość przepisów dotyczących zasad naliczania wynagrodzeń
• Znajomość MS Office (Word, Excel)
• Obsługa programu Płatnik
• Odpowiedzialność, rzetelność i dobra organizacja pracy
• Mile widziana znajomość programu Comarch Optima moduł kadrowo-płacowy

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• Motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wykonywanych zadań
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy przesyłać klikając:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)