Specjalista ds. Marketingu

Nijhuis Industries Central Europe Sp. z o. o.
  • Piastów, mazowieckie pow. pruszkowski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Poszukujemy młodej osoby do zespołu odpowiedzialnego za prowadzenie działań marketingowych w regionie. Szukamy osoby zainteresowanej długofalową współpracą. Najważniejsze wymagania: znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy, samodzielność, zainteresowanie szeroko pojętym marketingiem.

Zadania:
• Ścisła współpraca z działem sprzedaży w zakresie przygotowywania materiałów marketingowych, prezentacji oraz aktualizacji referencji, research i benchmarking
• Współpraca z centralą w Holandii w zakresie realizacji planu marketingowego grupy Nijhuis Saur Industries
• Tłumaczenia materiałów – z języka angielskiego na polski, z języka polskiego na angielski
• Obsługa wysyłek – mailingi online i offline
• Porządkowanie dotychczas stworzonych materiałów
• Prace nad optymalizacją strony internetowej
• Organizacja targów i konferencji
• Tworzenie i realizacja strategii marketingowej

Oczekiwania:
• Entuzjastyczne podejście do nowych obowiązków i chęć rozwoju
• Znajomość MS Office
• Znajomość pakietu Adobe (InDesign)
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość innych języków obcych
• Prawo jazdy kategorii B
• Doświadczenie na stanowiskach związanych z administracją/obsługą klienta/marketingiem

Oferujemy

• Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji
• Możliwość ciągłego rozwoju
• Ścieżki kariery w kierunku marketingu online lub działań marketingowych w bezpośredniej współpracy z kluczowymi Klientami
• Stabilność zatrudnienia
• Profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)