Specjalista ds. BHP

Mobilne Usługi Doradcze- Jolanta Kęsicka
  • Płock, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma MUD Jolanta Kęsicka poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. BHP- lokalizacja PŁOCK- Zakłady Petrochemiczne.
Zakres obowiązków:
· nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i ppoż.,
· budowanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie,
· prowadzenie szkoleń wstępnych okresowych oraz dodatkowych z zakresu BHP,
· przygotowywanie analiz i raportów,
· przygotowanie i nadzór nad dokumentacją BHP i ppoż.,
· kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP i ppoż., doradztwo w zakresie przepisów i wymagań BHP i ppoż.,
· współudział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji na budowie (IBWR, PLAN BIOZ, plany podnoszenia, ocena ryzyka dla zadania itp.)
Kogo szukamy:
· wykształcenie kierunkowe BHP (wyższe)
· min. 1 rok doświadczenia pracy zawodowej na stanowisku specjalisty ds. BHP
· znajomość polityk, procedur i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
· praktyczna znajomość normy ISO 45001
· znajomość języka angielskiego
· umiejętność organizowania pracy i priorytetyzacja zadań,
· komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.

Oferujemy

- kontrakt min. 2 - letni w oparciu o umowę o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- przyjazną atmosferę pracy
CV prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro(małpa)mudbhp.pl w temacie proszę wpisać: Specjalista ds. BHP- lokalizacja PŁOCK
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MUD Jolanta Kęsicka zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z obecnym i przyszłym procesem rekrutacji, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Zastrzegamy odpowiedź na wybrane oferty.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)