MAGISTER FARMACJI - NOWA FARMACJA – Ciechanów Glinojeck

Nowa Farmacja
  • Ciechanów, mazowieckie pow. ciechanowski

Farmaceuta

Umowa o pracę

W związku rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko
MAGISTER FARMACJI – APTEKA NOWA FARMACJA
Nr ref. CMP/MF2/23
Miejsce pracy: Województwo- Mazowieckie
Lokalizacje - Ciechanów Glinojeck Płońsk Mława

Opis stanowiska:
• Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów
• Sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym
• Monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie
• Wykonywanie leków recepturowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
• Otwartość na pacjenta i chęć pomocy
• Orientacja na osiąganie postawionych celów
• Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Znajomość programu aptecznego KAMSOFT będzie dodatkowym atutem
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
• Prywatna opieka medyczna
• Dofinansowanie zajęć sportowych
• Samochód służbowy + karta paliwowa
• Szkolenia
• Bezpieczne warunki pracy

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)