Poszukujemy Respondentów / Tajemniczych Klientów - Gdańsk

Birm Media
  • Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o dzieło

Poszukujemy osób na stanowisko Respondenta - Tajemniczego klienta w Gdańsku.

Opis stanowiska:
Państwa obowiązkiem będzie wykonywanie ankiet, a także dodatkowo wykonywanie zleceń w terenie w różnych lokalizacjach. Ponadto branie udziału w sondażach, głosowaniach oraz pisanie opinii na różne tematy.
W pracy idealnie odnajdą się osoby o wszechstronnych zainteresowaniach, ale nie tylko. Nie wymagamy bowiem doświadczenia - to czego oczekujemy od kandydata, opiszemy niżej:

Wymagamy:
- ukończone 18 lat
- kultura osobista, uczciwość, zaangażowanie
- umiejętność korzystania z komputera
- dyspozycyjność ok. 6-8 godzin tygodniowo

Oferujemy

- elastyczny czas pracy, który można pogodzić z innymi zajęciami
- pracę dodatkową, dorywczą
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń
- atrakcyjną stawkę godzinową w ok. 25zł /h

Zapraszamy do rekrutacji!

Dodana
Wygasa (za 2 dni)