Przedstawiciel Handlowy Netia

Jarosław
  • Poznań, wielkopolskie

Informatyk

Umowa zlecenie

Netia S.A. w związku z rozbudową sieci światłowodowej zatrudni 2 przedstawicieli na terenie Poznania i okolic.

Co oferujemy :

- Atrakcyjny system premiowy. Jedne z najwyższych stawek na rynku.
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Nielimitowane połączenia oraz smsy na telefonie służbowym
- Pełne szkolenie wdrożeniowo- produktowe
- Zatrudnienie bezpośrednio w Netii – nie u pośrednika
- Materiały BTL

Zakres Obowiązków :

- Pozyskiwanie nowych klientów
- Aktywna sprzedaż produktów Netii na wyznaczonym terenie (klient indywidualny oraz SOHO)
- Kolportaż materiałów BTL
- Dbanie o dobry wizerunek firmy

Od kandydata oczekujemy :

- Pozytywnego nastawienia
- Bardzo dobrej komunikatywności
- Pełnego zaangażowania
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- Organizacji czasu pracy od poniedziałku do piątku

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez
spółki z Grupy NETIA S.A. na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182 z późn.
zm.)
Dodana
Wygasa (za 4 dni)