Przedstawiciel Handlowy/Sales Manager

kl. zewnętrzny
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / SALES MANAGER OŚWIETLENIA PRZEMYSŁOWEGO

miejsce pracy: Warszawa/Polska/Europa

Zakres obowiązków:

rozwój sprzedaży produktów firmy na terenie Unii Europejskiej
aktywne pozyskiwanie nowych klientów z obszarów hurtowni oświetlenia przemysłowego, hurtowni elektrycznych, projektantów małej architektury,
profesjonalna obsługa klienta (telefoniczna, e-mailowa, bezpośrednia) w języku angielskim oraz hiszpańskim
realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników pracy
przygotowywanie ofert handlowych i skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych
aktywne doradztwo produktowe, zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta
szybkie i efektywne rozwiązywanie zapytań klientów (via e-mail, telefon)
bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
mile widziana znajomość j. hiszpańskiego w mowie i piśmie
umiejętność budowania relacji z Klientem B2C oraz B2B
motywacja w działaniu oraz nastawienie na rozwój i sukces
dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów
mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
mile widziana znajomość rynku instalacji oświetleniowych - jeżeli nie posiadasz takiej wiedzy, a spełniasz wszystkie inne wymagania to zapewniamy szkolenie
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie - prowizja 4,5-5% od sprzedaży
prywatną opiekę medyczną
karta Medicover Sport
współpracę w oparciu o formułę B2B (wymagany własny samochód)
cykl profesjonalnych szkoleń i wsparcia merytorycznego
biuro w bardzo dobrej lokalizacji
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)