Praca na hali/ montaż domów drewnianych

Contibox
  • Ruda Śląska, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

CONTIBOX- jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji modułowych budynków drewnianych.

Obecnie szukamy osób na stanowisko: Praca na hali produkcyjnej. Montaż domów drewnianych.

Praca na hali produkcyjnej w Rudzie Śląskiej Chebzie.

Przyjmujemy również kandydatury od osób, które mają chęci przyuczenia do zawodu.

Zakres obowiązków:
- prace ciesielskie i stolarskie przy budowie domów modułowych,
- wykonanie i montaż stolarki okiennej, drzwi i podłóg,
- przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

- doświadczenie pracy w zawodzie cieśla/stolarz,
- dokładność i sumienność,
- chęci do pracy,
- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na hali produkcyjnej w Rudzie Śląskiej,
- pracę w trybie 8 godzinny od pn. do pt. (weekendy wolne),
- przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez portal Lento lub telefon
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)