Budowlaniec, domy drewniane

CONTIBOX
  • Ruda Śląska, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

CONTIBOX- jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji modułowych budynków drewnianych.

Obecnie szukamy osób na stanowisko: Budowlaniec, praca przy budowie domów drewnianych.

Przyjmujemy również kandydatury od osób, które wymagają przyuczenia do zawodu.

Miejsce pracy: Hala produkcyjna w Rudzie Śląskiej Chebzie.
Zakres obowiązków:

- budowa konstrukcji drewnianej domów
- cięcie drewna
-obsługa elektronarzędzi
- montaż instalacji elektrycznych, kanałów wentylacji i okablowania tras kablowych w domach drewnianych,

Wymagania

- doświadczenie pracy w zawodzie,
- dokładność i sumienność wykonywania powierzonych obowiązków,
- Chęci do pracy,
- Mile widziane: wykształcenie kierunkowe, zawodowe ( cieśla/stolarz, elektryk, instalator wod.-kan.-gaz, monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, )
- Mile widziana uprawnienia SEP.

Oferujemy

- pracę na hali produkcyjnej
- Stałe godziny pracy:
od 6:00 do 14:00
od 14:00 do 22:00
- Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Przyjazna atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez portal Lento lub telefon .
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)