Pracownik drogowy / Prace ziemne / Brygadzista

PRDM Wadowice
  • Łękawica, śląskie pow. żywiecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Wadowice Sp. z o.o., firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji rynkowej w związku z otwarciem nowego oddziału w Łękawicy k. Żywca (dawny DROMIL) obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik drogowy

Poszukujemy pracowników do prac kanalizacyjnych i drogowych.

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i zaangażowania.

Zakres obowiązków:

roboty brukarskie
roboty ziemne
roboty kanalizacyjne

Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Firma uczciwa, poszukuje ludzi pracowitych, bez nałogów, konkretnych, solidnych oraz odpowiedzialnych.

Zapewniamy umowę o pracę oraz stałe zatrudnienie w stabilnej firmie.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania - stawka do uzgodnienia indywidualnego

(płatności wynagrodzenia zawsze w terminie).

Chętnych do pracy proszę o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Poszukujemy również pracowników drogowych oraz całe brygady.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)