Specjalista ds rekrutacji IT

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Do naszego Zespołu w Grodzie Kraka poszukujemy Specjalistę ds rekrutacji IT

Oferujemy

Bardzo dobrą atmosferę pracy;
Pełną pomoc przy wdrożeniu i podczas prowadzonych rekrutacji
Wsparcie merytoryczne zespołu;
Zadaniowy charakter pracy, po okresie wdrożenia do 8 dni Home office miesięcznie
Możliwość rozwoju zawodowego w kierunkach związanych m.in. z doradztwem zawodowym, projektach HR.

Kluczowe zadania:
Rekrutacja i selekcja kandydatów;
Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych;
Bieżący kontakt z kandydatami.
Opracowywanie i publikowanie ogłoszeń;
Wsparcie w projektach HR
Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów dotyczących prowadzonych rekrutacji;

Oczekiwania:
Optymistyczna i otwarta postawa;
Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
Sprawne poruszenie się na portalach społecznościowych, portalach z ogłoszeniami o pracę;
Wykształcenie wyższe lub średnie;

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)