Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Inżynier robót sanitarnych, Kraków

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży instalacji sanitarnych w zakresie wentylacji i klimatyzacji, poszukujemy Inżyniera robót sanitarnych.

Obowiązki:
Koordynowanie i nadzorowanie właściwego realizowania kontraktów;
Uczestniczenie w naradach budowlanych;
Koordynowanie i prowadzenie działań ze zleceniodawcami oraz podwykonawcami i dostawcami;
Ewidencja pracy zespołu pracowników, rozliczanie podwykonawców;
Dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu;
Realizowanie zamówień;
Sumienne prowadzenie dokumentacji budowy;
Przekazanie robót inwestorowi;
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów mgr – znajomość zagadnień z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji i instalacji sanitarnych;
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok);
Znajomość AutoCAD;
Umiejętność czytania rysunku technicznego;
Prawo jazdy kat. B;
Dyspozycyjność;
Umiejętność pracy w zespole;
Dobra organizacja pracy, samodzielność i otwartość;
Mile widziana znajomość programu BIMestiMate;

Oferujemy

Pracę w firmie, która stawia na rozwój;
Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych;
Stabilne i adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
Pracę przy dużych i ciekawych projektach w Krakowie i okolicach oraz Katowicach, Zatorze;
Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
Miłą, partnerską atmosferę – dużą samodzielność ale też wsparcie zespołu i kierownictwa;
Spotkania integracyjne;
Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy;

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).