Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomości, Śląsk

HR Project
  • Tychy, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta ze Śląska poszukujemy Specjalisty ds. technicznego nadzoru nad nieruchomościami.

Zakres obowiązków
kompleksowe zarządzanie nieruchomościami firmy,
opiniowanie, prowadzenie i nadzór nad inwestycjami rozwojowymi i modernizacyjnymi infrastruktury budowlanej,
tworzenie i aktualizacja dokumentacji majątku nieruchomego,
wykonywanie przeglądów technicznych,
planowanie i nadzór nad budżetem utrzymania majątku,
zarządzanie remontami budynków (typowanie obiektów, opracowanie planów remontowych),
zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej w ramach obowiązujących procedur,
sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,
nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na obiektach,
opracowywanie budżetu dla funkcjonowania działu,
pełna współpraca z firmami i instytucjami zewnętrznymi w zakresie otrzymanych uprawnień prowadzenie prac inwestycyjnych i nadzór nad ich realizacją oraz opracowywanie dokumentacji rozliczeniowej zadania,
ocena efektywności nowych przedsięwzięć spółki w zakresie energetycznym,

Oczekiwania:
Znajomość ustaw i procedur niezbędnych do zarządzania infrastrukturą,
Wykształcenie wyższe ,
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
Znajomość programu NORMA PRO,
Prawo jazdy kat. B ,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Samodzielność, wielozadaniowość, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, zaangażowanie i zorganizowanie,
Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

Oferujemy :
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu,
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premię kwartalną,
Pakiet benefitów pozapłacowych: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami „pod gruszą” i świadczeniami okolicznościowymi, kartę sportową,
Możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej,
Bezpłatny parking oraz pyszną kawę;

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).