Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Inżynier jakości

SQD Alliance Sp. z o.o.
  • Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Inżynier

Umowa o pracę

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dostarcza usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowalnej, energetycznej oraz usługowej. SQD Alliance cieszy się zaufaniem ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób każdego roku to kilkanaście tysięcy.

Do chwili obecnej zespół SQD Alliance rozwinął się do liczby blisko 150 wyspecjalizowanych pracowników. W relacjach z nimi stawiamy przede wszystkim na współpracę i dialog. Uważamy, że dbając o rozwój pracowników i wzajemny szacunek, inwestujemy w rozwój firmy oraz przyjazną atmosferę, budując tym samym silny, zmotywowany zespół o wysokich kompetencjach zawodowych.

Wymagania

• doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży automotive - zwłaszcza w dziale rozwoju i jakości dostawców / zarządzaniu produkcją min. przez okres 5 lat,
• aktualne uprawnienia na licencji VDA QMC: auditora procesu VDA 6.3,
• dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego,
• znajomość narzędzi jakościowych (APQP - doświadczenie w przygotowywaniu i analizie dokumentacji: FMEA, PPAP, MSA, 8D, Pareto, narzędzi VDA QMC, jak również związanych z produkcją: TPM, SMED, OEE),
• udział w nowych uruchomieniach, zarządzaniu projektami,
• umiejętność pracy w zespole,
• praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, w tym rysunkiem technicznym,
• zdolności analityczne oraz umiejętność niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów,
• samodzielność i proaktywność w organizacji czasu pracy,

Szczególnie pożądane:
• doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

Obowiązki:
• rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych na produkcji u Klientów SQDA,
• nadzór nad procesem rozwoju produktu,
• nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego i produktu z systemem zarządzania jakością i CSR-ami,
• analiza statystyk jakościowych, rozwiązywanie problemów, optymalizacje procesowe,
• bezpośrednia współpraca z działem produkcji oraz innymi działami,

Warunki pracy:
• umowa o pracę,
• pełny etat,

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijających się projektach,
• rozwój kompetencji zawodowych,
• wsparcie innowacyjności i samodzielności,
• prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,

Prosimy o dopisanie następujących klauzul w przesyłanym CV:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych (w tym wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez SQD Alliance Sp. z o.o. moich danych osobowych (w tym wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.