Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyspozytor zakładów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-03-17

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa systemu monitoringu wizyjnego podczas zmiany;
  • Monitorowanie i kontrola pracy urządzeń technologicznych, pomocniczych, systemów ppoż. i bezpieczeństwa
  • Wyszukiwanie nieprawidłowości podczas obsługiwanej zmiany;
  • Zgłaszanie spostrzeżonych nieprawidłowości i zagrożeń do osób odpowiedzialnych za dany obszar;
  • Bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego;
  • Praca w ruchu ciągłym (dawny system czterobrygadowy);

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność zarzadzania informacją;
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze systemów monitoringu wizyjnego;
  • Zaświadczenie o niekaralności;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność do pracy w ruchu ciągłym;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Oświęcim
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-02-15
Oferta wygasła w dniu:
2019-03-17
Liczba odsłon ogłoszenia:
592
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Partner Rozwoju

Specjalista ds. zamówień publicznych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
3000-3500 zł
brutto/m-c

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-05-22 POLECANA
brutto/m-c
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Back Office

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca tymczasowa
Częstochowa
2019-05-20
PROFI CREDIT Polska S.A.

Pracownik ds. Postępowania Karnego

POLECANA
2019-05-20 POLECANA
Hays Poland Sp. z o.o.

Pracownik ds. Składania Zamówień z językiem niemieckim

Katowice
2019-05-17

Order Management Specialist

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
Katowice
2019-04-26